Zdá-li se vám formulář komplikovaný, nemusíte jej celý vyplňovat. Ale jen získáním všech možných a pokud možno podrobných informací, můžeme vaší poptávku zpracovat co nejpřesněji.

Nastanou-li problémy s vyplněním formuláře, nebo jej nelze otevřít, informujte nás. nebo zašlete poptávku na naší mailovou adresu info@animatrans.cz.

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko odeslat. Formulář bude odeslán vaší emailovou aplikací do naší centrály. Nezapomeňte nám sdělit vaší adresu, telefonní číslo, nebo nějaký kontakt, abychom vás mohli kontaktovat v případě upřesnění údajů k poptávce.

Nedostanete-li od nás do dvou týdnů žádnou odpověď, neznamená to, že bychom s vámi nechtěli komunikovat, ale zřejmě mohlo dojít k nějaké, zřejmě technické závadě. Kontaktujte nás v tomto případě telefonicky na číslo 387 315 900.

Vyplněný formulář můžete rovněž vytisknout a odeslat poštou na adresu Animatrans s.r.o., Okružní 2615, 370 01 České Budějovice, nebo naskenovaný na emailovou adresu info@animatrans.cz.

Poskytnutím údajů v tomto formuláři návštěvník souhlasí s tím, aby údaje provozovatel ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. zpracovával a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro své vlastní marketingové účely.

Poptávkový formulář systémů potrubní pošty

Kontaktní informace:
Nařízení EU - GDPR *
V případě, že neobdržíte do týdne odpověď, kontaktujte nás přímo na info@animatrans.cz.

Poptávkový formulář měření a regulace

Kontaktní informace:
Nařízení EU - GDPR
Základní specifikace
Předpokládané nasazení řídícího systému:
Solární systém
Tepelné čerpadlo:
Topný systém:
Vzduchotechnika:
Zavlažování:
Garážová vrata, žaluzie:
Osvětlení:
Jiné technologie:
Řídící systém je možné propojit s ostatními technologiemi (např. se zabezpečovacím systémem a pod.). Označte dole, jaké možnosti by byly pro vaše použití výhodné:
V případě, že neobdržíte do týdne odpověď, kontaktujte nás přímo na info@animatrans.cz.
cs cs cs